HISTORIE
      V květnu roku 1999 společnost BOLD COPIERS CZ s.r.o. opouští své dosavadní sídlo v Ostravě - Přívozu a stěhuje se do Ostravy- Vítkovic na Lidickou ulici, kde pro svou další aktivitu zakoupila dvě nemovitosti, z nichž se jedna používá jako skladovací prostory a druhá jako reprezentační sídlo se servisním a kopírovacím centrem, a předváděcí místností pro nabízené produkty. Zbytek roku 1999 a první kvartál roku 2000 byl provázen širokou rekonstrukcí a stavebními pracemi nového sídla společnosti BOLD COPIERS CZ s.r.o.

      Ve druhé polovině roku 2000 se společnost BOLD COPIERS CZ s.r.o. pustila do nového projektu "renovace tonerových a inkoustových kazet", se kterým byl spojen rozšířený servis o tiskárny značek MINOLTA, HEWLETT PACKARD, OKI a CANON.

      Ke konci roku 2000 se v kopírovacím centru začaly poprvé přijímat zakázky zasílané Emailem včetně digitálního zpracování a barevného laserového tisku.

      V březnu roku 2001 se v návaznosti na televizní reklamy upřednostňující některé prací prášky podobného názvu rozhodla valná hromada společnosti BOLD COPIERS CZ s.r.o. vypustit ze svého názvu slovo BOLD. Tak definitivně opustí svou přívozskou minulost a pod novým názvem COPIERS CZ s.r.o. tak potvrdí svou současnost i budoucnost.

      S nástupem roku 2002 společnost COPIERS CZ s.r.o. zavedla jako další produkt svého kopírovacího centra velkoformátové kopírování do formátu A0 včetně, takže si i projekční kanceláře přijdou na své.

Tím tato historie společnosti COPIERS CZ s.r.o. nekončí a bude průběžně doplňována.

V úctě Rostislav Baloun, jednatel společnosti.